Pridať inzerát

Stavbyvedúci

PURA, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie výstavby na zadanej stavbe podľa odsúhlaseného harmonogramu a budgetu
- koordinácia prác, dodávok a služieb, zadávanie objednávok pre výstavbu
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác
- vedenie stavebného denníka
- príprava podkladov k fakturácii prác
- komunikácia s investorom
- komunikácia so subdodávateľmi
- identifikácia a riadenie rizík na projekte
- kontrola dodržiavania technických, technologických, ekonomických a personálnych parametrov z ponuky a zmluvy o diele
- sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
- kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
- sledovanie a zdokumentovanie zmien projektu
- dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov
- riadenie prác subdodávateľov
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP a ochranu životného prostredia
- sledovanie a plnenie stanovených cieľov

- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- firemný notebook, firemný telefón
- stravovacie poukážky
- práca v priateľskom kolektíve
- moderné pracovné prostredie
- mladý kolektív zložený zo skúsených profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme osvedčenie stavbyvedúceho (alebo stavebný dozor) pre jeden zo segmentov:
- líniové inžinierske stavby
- pozemné stavby
- energetické a technologické vybavenie stavieb

Spoločnosť PURA spol. s r.o. sa zaoberá podnikaním v oblasti odpadového hospodárstva od roku 2003.

Predmetom hlavnej podnikateľskej aktivity je oblasť nakladania s odpadmi. Zároveň sa snažíme aktívne vplývať na skvalitňovanie životného prostredia v regiónoch, kde spoločnosť PURA, spol. s r.o. poskytuje svoje služby.

Naším cieľom je poskytovanie kvalitných, profesionálnych riešení Vašich problémov s odpadmi v ich najrozličnejších podobách a formách.

Dlhodobá stratégia našej spoločnosti smeruje k poskytovaniu komplexných služieb v oblasti odpadového hospodárstva, čím sa snažíme maximálne uspokojovať požiadavky zákazníka. Máme dlhodobé skúsenosti a mnohých spokojných zákazníkov.

Svojimi službami ponúkame široké spektrum riešení nakladania s odpadmi pre zákazníkov a to hlavne pre obce a mestá, podnikateľskú sféru a domácnosti. Spoločnosť udržiava seriózne partnerské vzťahy založené na spokojnosti, spolupráci a kvalite.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

52216667
Hlavná, 5539/2
92901 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Haršányová
Tel.: +421917305872
E-mail: poslať životopis