Pridať inzerát

Vodič sk. C

PURA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 - 9 EUR/hod.v prípade poskytovania služby ako s.r.o. 10 - 12/h + bonusový hodnotiaci systém (dochádzka, starostlivosť o zverené vozidlo, spotreba, ...)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vodiča sk. C (hákový alebo reťazový naťahovák) + príves

- práca v stabilnej spoločnosti
- jazdíš s úplne novým vozidlom
- pravidelná výplata
- samozrejmosťou sú gastrolístky podľa zákona (pri TPP)
- pracovná obuv a oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s hákovým naťahovákom (nie je však podmienka)
- ADR výhodou

Spoločnosť PURA spol. s r.o. sa zaoberá podnikaním v oblasti odpadového hospodárstva od roku 2003.

Predmetom hlavnej podnikateľskej aktivity je oblasť nakladania s odpadmi. Zároveň sa snažíme aktívne vplývať na skvalitňovanie životného prostredia v regiónoch, kde spoločnosť PURA, spol. s r.o. poskytuje svoje služby.

Naším cieľom je poskytovanie kvalitných, profesionálnych riešení Vašich problémov s odpadmi v ich najrozličnejších podobách a formách.

Dlhodobá stratégia našej spoločnosti smeruje k poskytovaniu komplexných služieb v oblasti odpadového hospodárstva, čím sa snažíme maximálne uspokojovať požiadavky zákazníka. Máme dlhodobé skúsenosti a mnohých spokojných zákazníkov.

Svojimi službami ponúkame široké spektrum riešení nakladania s odpadmi pre zákazníkov a to hlavne pre obce a mestá, podnikateľskú sféru a domácnosti. Spoločnosť udržiava seriózne partnerské vzťahy založené na spokojnosti, spolupráci a kvalite.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

52216667
Hlavná
92901 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Haršányová
Tel.: +421917305872
E-mail: poslať životopis