Pridať inzerát

Vedúci oddelenia prípravy stavieb

púpava development, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacUvedená mzda je min. nástupná brutto mzda - konečná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci prípravy je kľúčovým členom projekčno-realizačného tímu a má na zodpovednosti fungovanie oddelenia prípravy stavieb (obchodno-technicko-realizačného oddelenia) a všetky úlohy, ktoré toto oddelenie zabezpečuje v procese prípravy a realizácie stavieb.

1. Personálne a technické riadenie oddelenia prípravy stavieb
1.1. definovanie personálnych potrieb oddelenia
1.2. definovanie odborných a technických požiadaviek na nových pracovníkov
1.3. definovanie technických požiadaviek na používané pracovné prostriedky a softvér

2. Odborné riadenie a koordinácia oddelenia prípravy stavieb
2.1. Činnosti v priebehu prípravy projektovej dokumentácie
2.1.1. Kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie a jej kompletnosti
2.1.2. Vypracovanie pracovných kalkulácií a tvorba predbežných rozpočtových nákladov
2.1.3. Vypracovanie harmonogramov na pripravovaných stavbách
2.1.4. Zabezpečenie kontroly a spracovania výkazov výmer podľa projektovej dokumentácie
2.1.5. Navrhovanie technicko-ekonomických opatrení k zlepšeniu rentability projektov

2.2. Činnosti v priebehu výberu dodávateľov stavieb
2.2.1. Príprava tendrových, súťažných a zmluvných podmienok
2.2.2. Riadenie a koordinácia tendrových, výberových konaní a príprava výstupov na schválenie vedeniu spoločnosti
2.2.3. Účasť a vedenie rokovaní s obchodnými partnermi
2.2.4. Prezentácia výsledkov tendrov vedeniu spoločnosti
2.2.5. Zabezpečenie technických podkladov a dokumentov v súvislosti s prípravou zmlúv s dodávateľmi na základe výsledkov tendra
2.2.6. Výber dodávateľov vrátane rozboru dodávok a služieb

2.3. Činnosti v priebehu realizácie stavieb
2.3.1. Vytváranie databáz dodávateľov jednotlivých prác a činnosti a aktualizácia cenových ukazovateľov jednotlivých stavieb a dodávateľov
2.3.2. Technická podpora pre realizované projekty
2.3.3. Príprava a tvorba typizovaných riešení technických detailov
2.3.4. Zodpovednosť za vedenie agendy zmlúv, dodatkov a objednávok

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej investično - developerskej spoločnosti
- služobné auto
- služobný mobilný telefón a notebook
- firemné akcie a teambuilding
- možnosť osobnostného rastu

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
CENKROS - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- schopnosť viesť tím a organizovať prácu na oddelení;
- vyjednávacie a organizačné zručnosti;
- analytické myslenie;
- dôslednosť, precíznosť;
- komunikatívnosť;
- rozhodnosť .

Investície a rozvoj v stavebníctve, v oblasti bývania a komerčných nehnuteľností, realizácia moderných developerských projektov komplexným spôsobom od vyhľadania vhodných a zaujímavých príležitostí cez projekčnú činnosť, výstavbu, predaj a správu hotových projektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mikovíniho 10
917 01 Trnava