Pridať inzerát

Asistent stavbyvedúceho

púpava development, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomáha pri riadení a koordinácii stavebných prác a vykonáva iné činnosti na stavenisku / na stavbe podľa pokynov stavbyvedúceho;
- zodpovedá za dodržiavanie BOZP a OPP ako aj za dodržiavanie povinností súvisiacich s BOZP vyplývajúcich zo ZoD,
- vykonáva zápisy do stavebného denníka,
- dohliada na riadne plnenie povinností zo strany subdodávateľov,
- sleduje kvalitu stavby (prác a činností), pričom sledovanie kvality nenahrádza činnosť stavebného dozoru,
- vedie evidenciu dodaného materiálu v zmysle platných objednávok a projektovej dokumentácie,
- sumarizuje podklady k mesačnej fakturácii,
- pomáha pri sledovaní súladu priebehu prác s harmonogramom,
- v prípade omeškania navrhuje opatrenia pre skrátenie sklzov a vykonáva bezodkladné kroky k zmierneniu sklzov a nákladov naviac. O týchto opatreniach bezodkladne informuje nadriadeného pracovníka;
- dohliada na súlad vykonávaných prác s RDS,
- sumarizuje a kontroluje podklady k fakturácii (geodetické zameranie, kvalita atď.),
- pomáha pri kompletizácii podkladov k odovzdaniu stavby, ukončených projektov, vystavuje protokol o odovzdaní a prebratí stavby,
- definuje požiadavky na materiály a postupuje svoje požiadavky oddeleniu obchodnotechnickej prípravy v predstihu tak, aby mala dostatok času na ich vytendrovanie o odsúhlasenie zo strany vedenia spoločnosti,
- vykonáva ostatné práce podľa potrieb spoločnosti.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej investično - developerskej spoločnosti
- služobný mobilný telefón
- firemné akcie a teambuilding
- možnosť osobnostného rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať cez nižšie uvedený kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3 roky - podmienkou

- skúsenosti s bytovými stavbami - výhodou
- znalosť stavebných a technických procesov
- technické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilita.

Investície a rozvoj v stavebníctve, v oblasti bývania a komerčných nehnuteľností, realizácia moderných developerských projektov komplexným spôsobom od vyhľadania vhodných a zaujímavých príležitostí cez projekčnú činnosť, výstavbu, predaj a správu hotových projektov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mikovíniho 10
917 01 Trnava