Pridať inzerát

Operátor - Obsluha moriacej linky

Punch Precision Detva, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 146 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na linke morenia a NDT analýzy
• Zadávanie dát a procesných parametrov do linky
• Kontrola technologických parametrov zariadenia (teplota, procesné časy, výšky hladín nádrží, pH, vodivosť, koncentrácie atď.)
• Dopĺňanie chemikálii do linky
• Kontrola stavu linky, úniky, koncové spínače, ovládače manipulátorov
• Navešiavanie dielov na závesy, práca na VZV so žeriavom
• Nanášanie vývojky na diely (pokiaľ nebude vaňa vývojky)
• Príprava vývojky
• Obmena IBC kontajnerov s chémiou i odpadovými látkami
• Prečerpávanie chemikálii a odpadov
• Vodič VZV
• Dodržiavanie 5S, VÚ a bezpečnosti práce
• Ostatné podľa požiadaviek zamestnávateľa
• Práca na 4 zmeny

- 13. plat
- 15% variabilná zložka mzdy
- príplatky za zmennosť
- variabilná zložka mzdy
- 3% príspevok zamestnávateľa do DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, elektrotechnické

- flexibilný prístup
- logické a technické myslenie

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.