Pridať inzerát

CNC Frézar

Punch Precision Detva, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie CNC zariadení
- frézovanie a pílenie vyrábaných komponentov
- práca v nepretržitej 12 hod. prevádzke

- adekvátne platové ohodnotenie a 13. plat
- 3% príspevok zamestnávateľa do DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický smer/strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

CNC programovanie FANUC

Počet rokov praxe

2

- znalosť merania a čítania technických výkresov
- zodpovednosť
- precíznosť
- manuálna zručnosť

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.