Pridať inzerát

Plánovač nástrojárne

Punch Precision Detva, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie opráv na základe výrobného plánu a komunikácia s dodávateľmi
- Evidencia náradia a aktuálneho statusu náradia
- Správa SAP pre potreby nástrojárne
- Vedenie agendy náhradných dielov a spojovacieho materiálu potrebných pre oddelenie nástrojárne
- Plánovanie a spravovanie potrebných školení pre členov nástrojárne

-základná mzda od 1350€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta)
- stabilná a perspektívna práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- motivačné mzdové ohodnotenie
- sociálne výhody
- 3% mesačnej mzdy na doplnkové dôchodkové sporenie

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržby, strojárenstva

Počet rokov praxe

3

- prax minimálne 3 rokov v oblasti nástrojárne
- flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť
- technické znalosti súvisiace s tvorbou harmonogramu
- znalosť programu SAP

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.