Pridať inzerát

Priemyselný inžinier

Punch Precision Detva, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Definuje technické požiadavky a technické parametre kompletnej automatizovanej kovacej linky vrátane kovacích lisov, pecí, manipulačných robotov a systémov na prepravu materiálu.
• Pripravuje a implementuje technickú projektovú dokumentáciu k inštalovanému zariadeniu
• Definuje a zabezpečte včasné dokončenie kompletného plánu projektu
• Dohliada na rozsah prác a včasné vykonávanie všetkých zmluvných prác s dodávateľmi
• Pomáha pri príprave povolení na používanie nainštalovaného zariadenia

základná mzda od 1500€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta)
13. plat
3% príspevok zamestnávateľa do DDS
perspektívna práca v začínajúcej výrobnej spoločnosti
moderné technológie
školenia a certifikáty
možnosti ďalšieho rastu
atraktívny systém benefitov a odmien

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického zamerania

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

konštruktér/programátor

Počet rokov praxe

5

Technické myslenie
Silné zručnosti v elektrotechnike a mechanickej / hydraulickej technike
Skúsenosti so všetkými špeciálnymi strojmi používanými v kovopriemysle
Skúsenosti s pecami a inými zariadeniami, ktoré sa používajú v priemysle kovania alebo podobných odvetviach ako je napr. odlievanie
Skúsenosti s PLC/programovaním/robotmi/automatizáciou

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.

Adresa spoločnosti

Priemyselná ulica 3525/1
962 12 Detva