Asistent predaja čerpacej stanice/Obsluha čerpacej stanice - zastupovanie počas čerpania dovoleniek zn. Stred

Pumpa SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 762 EUR/mesiacako garantovaná základná zložka mzdy + pohyblivá mesačná zložka mzdy, ktorá závisí od merateľných výsledkov a pracovného výkonu zamestnanca + zákonné príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok a za odpracované nadčasy, prácu v noci = v prípade pracovného pomeru na pracovnú zmluvu. V prípade uzatvorenia Dohody o brigádnickej práci študentov je odmena stanovená vo výške 4,30 EUR brutto za každú odpracovanú hodinu.
  • Termín nástupu: ihneď resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, komunikatívnych, flexibilných brigádnikov, ktorí majú záujem o prácu na pár mesiacov máj - september 2022 za účelom zastupovania počas čerpania dovoleniek zamestnancov pre naše prevádzky v obciach:
DOLNÝ KUBÍN, NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, PÚCHOV, SLOVENSKÉ PRAVNO a TOPOĽČANY.

Spolupráca je možná buď prostredníctvom uzatvorenia pracovnej zmluvy, alebo prostredníctvom uzatvorenia Dohody o brigádnickej práci študentov v prípade, ak ste študentom VŠ.
Na výkon práce budete riadne vyškolený.

Náplňou práce je:
- zabezpečovanie rýchlej, kvalitnej obsluhy zákazníka čerpacej stanice v oblasti PHM, ako aj iných služieb poskytovaných v priestoroch čerpacej stanice
- práca s pokladňou, inkasovanie hotovosti
- poskytovanie informácií zákazníkom v prípade vyhlásenia rôznych akcií, upozorňovanie zákazníkov na vernostný program
- dokladanie tovaru do regálov shopu čerpacej stanice
- kontrola záručnej doby na vystavenom tovare
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku, v priestoroch a v blízkom okolí čerpacej stanice
- dodržiavať pracovné postupy a nariadenia zamestnávateľa
- vykonávať pracovné úlohy včas a čo najefektívnejšie
- riadiť sa pokynmi nadriadeného
- zabezpečovanie dodržiavania všetkých zákazov a príkazov v priestoroch čerpacej stanice ako je zákaz fajčenia, manipulácia s otvoreným ohňom, chod motora počas čerpania PHM
- dodržiavanie opatrení platných v oblasti BOZP

Čerpacia stanica má zmenovú prevádzku. Každý zamestnanec / brigádnik pracuje podľa vopred schváleného harmonogramu pracovných zmien.

- práca pre slovenskú, stále sa rozvíjajúcu spoločnosť
- príjemný kolektív
- zaujímavá pracovná skúsenosť

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku s telefonickým a mailovým kontaktom.
UPOZORNENIE: Prosím nezabudnite uviesť lokalitu - názov obce, v ktorej sa nachádza naša čerpacia stanica, kde sa uchádzate o prácu.
Vopred ďakujeme za Váš záujem.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí zodpovedajú uvedeným požiadavkám.
Dovoľujeme si upozorniť všetkých uchádzačov, že informácie v zmysle Článku 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len ,,informácie") sú uvedené na webovej stránke spoločnosti Pumpa SK s.r.o., ktorá využíva čo najmenší rozsah Vašich osobných údajov pre účely overenia Vášho záujmu o zamestnanie. Vaše osobné údaje sú uložené po dobu nevyhnutne nutnú k zaisteniu práv a povinností vyplývajúcich z predzmluvných vzťahov a zo všeobecne záväzných právnych predpisov. Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie sa ukladajú výlučne len po dobu trvania výberového konania a obsadenia inzerovanej pozície. Po skončení výberového konania a obsadení pozície budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
Spoločnosť Pumpa SK s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje zákonným spôsobom pre účely vykonávania činností súvisiacich s predzmluvným vzťahom (výberové konania s uchádzačmi o zamestnanie) na základe Článku 6, ods. 1, písmeno b) Nariadenia GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- seriózny záujem o prácu na čerpacej stanici
- časová flexibilita, ochota a ústretovosť
- zodpovedný prístup k povinnostiam
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- vhodný kandidát sa dokáže rýchlo adaptovať na nové pracovné prostredie a v krátkom čase si vie osvojiť nové pracovné povinnosti , je vždy dobre naladený
- veľkou výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s prácou s pokladňou, s hotovosťou, s obsluhou zákazníkov

Rýdzo slovenská spoločnosť Pumpa SK s.r.o. je prevádzkovateľom siete 45 čerpacích staníc na Slovensku. Patríme medzi najrýchlejšie expandujúce značky na trhu. Čerpacia stanica Pumpa sa snaží prinášať unikátne riešenie, ktoré by bolo ešte bližšie k slovenskému zákazníkovi. Našimi hodnotami sú odbornosť, profesionalita, kvalita nami ponúkaných produktov a služieb, poctivá práca, zodpovednosť voči svojmu okoliu a korektný prístup voči zamestnancom.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov