After sales špecialista v automotive - pozícia vhodná pre skúseného prijímacieho technika či vedúceho servisu

Pulsar Expo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Družstevná 491, Horné Srnie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMzda môže byť individuálne dohodnutá podľa skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš bohaté skúsenosti ako vedúci servisu či prijímací technik, ovládaš angličtinu a hľadáš novú zaujímavú výzvu, ktorá by Ťa posunula ďalej v Tvojej kariére?
Si na správnej adrese! Momentálne obsadzujeme pozíciu After sales špecialistu, ktorý prevezme kompletnú agendu návodov na používanie našich vozidiel, komunikáciu so zákazníkmi a servisnými partnermi z celého sveta či tvorbu katalógov náhradných dielov a systému servisovania vozidiel.
Vyžadujeme perfektné komunikačné zručnosti a technickú zdatnosť, aby Ti nerobilo problém jednať so zákazníkmi, servisnými centrami a dodávateľmi. Všetko ostatné Ťa naučíme my!

Pracovné úlohy:
- Vytváranie video návodov na používanie vozidiel
- Aktívna práca s návodmi na používanie vozidiel
- Identifikácia potrieb zákazníkov
- Tvorba katalógov náhradných dielov ( cenotvorba, systém, spôsob použitia )
- Vytvoriť systém servisovania vozidiel u externých partnerov, komunikácia (periodicita, rozsah, cena, štruktúra )
- Koordinácia medzi závodom a servisnými centrami a zákazníkmi
- Kvalitatívna analýza podnetov / vstupov od servisných centier / zákazníkov
- Reporting a štatistika

- zabezpečené stravovanie
- flexibilná pracovná doba
- práca od pondelka do piatka
- dni voľna nad rámec zákona
- možnosť podieľať sa na jedinečnom projekte výroby špeciálnych off-road autobusov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým záujemcom o našu inzerovanú pozíciu.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- technické myslenie a zdatnosť v oblasti automotive, náhradných dielov a pod.
- komunikačné zručnosti
- predchádzajúce skúsenosti na pozícii after sales, prijímacieho technika alebo vedúceho servisu sú podmienkou

Spoločnosť pôsobí v automobilovom odvetví a špecializuje sa na výrobu špeciálnych autobusov s pohonom 4x4 a úpravu terénnych dodávok.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pulsar Expo s.r.o. organizačná zložka
Zámocká 30
81101 Bratislava