Pridať inzerát

Posil náš tím "cenových ponúk"! - Bratislava

Ptáček - veľkoobchod, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda + osobné ohodnotenie + mimoriadne odmeny.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Naceňovanie a evidencia cenových ponúk podľa výkazu výmeru
* Zlepšovanie a zefektívňovanie procesu naceňovania
* Príprava podkladov pre jednania
* Komunikácia s dodávateľmi a kolegami z obchodného oddelenia
* Spolupráca s ostatnými členmi tímu

* Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
* Zaškolenie skúsenými kolegami z odboru
* Možnosť pracovného postupu
* Pracovný pomer na dobu neurčitú
* 3 dni plateného zdravotného voľna
* Príspevok na dôchodkové poistenie
* 5 týždňov dovolenky
* Stravné lístky vo výške 6 EUR
* Zaujímavá zľava na všetok tovar
* MultiSport karta za zvýhodnenú cenu
* Príspevok na dôchodkové pripoistenie podľa dĺžky pôsobenia vo firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti TZB
* Prax vo vytváraní cenových ponúk
* Bezproblémové ovládanie nástrojov MS Office (predovšetkým Excel, Word a PowerPoint)
* Organizačné schopnosti a zodpovedný prístup k práci
* Samostatnosť, zodpovednosť orientácia na zákazníka, flexibilita a pozitívne myslenie

Ptáček - veľkoobchod, a.s.
Sme technologickým veľkoobchodom so zameraním na kompletný sortiment TZB materiálu (kúrenie, plyn, voda), materiálu pre vzduchotechniku a klimatizácie, inžinierske siete a vybavenie kúpeľní, s vedúcim postavením na trhu a 30 ročnou tradíciou. Svojou veľkosťou s viac než 2 000 zamestnancami a 150 pobočkami sa radíme medzi najväčšie rodinné spoločnosti v Čechách a na Slovensku.
Pridajte sa k nám a buďte súčasťou našeho odborného tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov