Pridať inzerát

Skladník - Poprad

Ptáček - veľkoobchod, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 EUR/mesiac700 EUR / mesiac brutto + osobné ohodnotenie + vernostný príplatok + príplatky za nemarodenie, príplatky za prácu nadčas, mimoriadne odmeny. Možnosť zárobku vrátane prémií až do výšky 1000 EUR mesačne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* tvojou činnosťou bude príprava a výdaj tovaru zo skladu
* príjem tovaru vrátane jeho uskladnenia
* naučíš sa orientovať v našom odbore - voda, teplo a keď budeš dobrý a budeš mať ambície dáme ti príležitosť profesionálne rásť - výber pozícií máme široký

* u nás máš istotu práce
* od začiatku budeš mať zmluvu na dobu neurčitú
* zaškolíme ťa skúsenými kolegami - nenecháme ťa v tom samého
* mesačný príjem bez oneskorenia je samozrejmosťou
* 5 týždňov dovolenky
* odmeníme ťa za "nemarodovanie"
* máme pre teba super ceny na všetok tovar
* oceníme tvoju lojalitu a vernosť, dáme ti vernostné príplatky plus ďalšie motivačné programy
* stravenky v hodnote 5,3 €
* ak si potrebuješ udržiavať kondičku, máme pre športovcov Multisport kartu za zvýhodnenú cenu
* prispievame aj na penzijné pripoistenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Čo potrebuješ, aby si bol dobrý skladník ?
* máš vzťah k manuálnej práci a k technickým odborom
* rád šoféruješ manipulačnú techniku a nebojíš sa výšok
* ak nemáš preukaz na VZV, zaistíme ti ho

Spoločnosť Ptáček - veľkoobchod, a.s. je popredným dodávateľom na trhu v odbore kúrenie, voda, plyn, inžinierske siete a kúpeľne s 27-ročnou tradíciou. Disponujeme širokou sieťou pobočiek v Českej a Slovenskej republike.

Pracujte u Ptáčka a buďte súčasťou veľkého a odborného tímu s viac ako 150 pobočkami a 1800 zamestnancami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

K rukám paní Mgr. Kateřině Řehořové PTÁČEK-velkoobchod, a.s.
U Velké ceny 413/4
623 00 Brno