Pridať inzerát

Odborný predajca / Skladník - Senica

Ptáček - veľkoobchod, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1 000 EUR/mesiac600 EUR / mesiac + osobné ohodnotenie + prémiová zložka mzdy podľa výkonu a obratu. Motivujúci zárobok vrátane prémií až do výšky 1 000 EUR mesačne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* multifunkčná pozícia zahrňuje priamy predaj tovaru zákazníkom
* z hľadiska manipulácie s tovarom bude vo Vašej kompetencii príjem a výdaj tovaru, evidencia v informačnom systéme
* zodpovednosť za príjem dopytu zákazníkov a potvrdenie objednávky, a to osobne, telefonicky či písomne.
* zmluvné uzatvorenie obchodu, fakturácia dodaného tovaru
* obsluha zákazníka

* stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
* pracovný pomer na dobu neurčitú
* zaškolenie skúsenými kolegami z odboru
* možnosť pracovného postupu
* príspevok na stravovanie 5,3 EUR
* príspevok na dôchodkové poistenie
* sick days - platené zdravotné voľno 3 dni
* máme MultiSport kartu pre športovcov
* všetok tovar za zamestnanecké ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

* skúsenosti s predajom sú podmienkou
* samostatnosť, logické myslenie
*prozákaznícky prístup
* vzdelanie technického smeru (TZB, stavebné) je v našej oblasti veľkou výhodou
* prax v sklade - vítame, nakoľko urýchli adaptáciu
* užívateľskú znalosť nástrojov MS Office považujeme v dnešnej dobe takmer za samozrejmosť, pravdaže ak máte k tomu skúsenosti s informačným systémom typu Navision, SAP – ďalší bod naviac
* vodičský preukaz - aktívny vodič
* preukaz na VZV výhodou

Spoločnosť Ptáček - veľkoobchod, a.s. je popredným dodávateľom na trhu v odbore kúrenie, voda, plyn, inžinierske siete a kúpeľne s 27-ročnou tradíciou. Disponujeme širokou sieťou pobočiek v Českej a Slovenskej republike.

Pracujte u Ptáčka a buďte súčasťou veľkého a odborného tímu s viac ako 150 pobočkami a 1800 zamestnancami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

K rukám paní Mgr. Kateřině Řehořové PTÁČEK-velkoobchod, a.s.
U Velké ceny 413/4
623 00 Brno