Pridať inzerát

Skladník našej pobočky v Bratislave

Ptáček - veľkoobchod, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pestovateľská 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR / mesiac brutto + osobné ohodnotenie + vernostný príplatok + príplatky za beznemoc, príplatky za prácu nadčas, mimoriadne odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* tvojou činnosťou bude príprava a výdaj tovaru zo skladu
* príjem tovaru vrátane jeho uskladnenia
* naučíš sa orientovať v našom obore - vodo, teplo a keď budeš dobrý a budeš mať ambície dáme ti príležitosť profesionálne rásť - výber pozíc máme široký

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 EUR / mesiac brutto + osobné ohodnotenie + vernostný príplatok + príplatky za beznemoc, príplatky za prácu nadčas, mimoriadne odmeny.

* nástupná mzda 800 EUR + ďalšie bonusy a príplatky
* u nás máš istotu práce
* od začiatku budeš mať zmluvu na dobu neurčitú
* zaškolíme ťa skúsenými kolegami - nenecháme ťa v tom samého
* mesačný príjem bez opozdenia je samozrejmosťou
* dostaneš príspevok na dopravu podľa dojazdovej vzdialenosti
* odmeníme ťa za "nemarodovanie"
* máme pre teba super ceny na všetok tovar
* oceníme tvoju loajalitu a vernosť, dáme ti vernostné príplatky plus ďalšie motivačné programy
* odpočinok je dôležitý = 5 týždňov dovolenky už stojí za to
* stravenky v hodnote 5,3 €
* ak si potrebuješ udržiavať kondičku, máme pre športovcov Multisport kartu za zvýhodnenú cenu
* prispieváme aj na penzijné pripoistenie

Zavolaj nám alebo pošli životopis. My sa hneď ozveme a prevedieme ťa skladom. Môžeš kontaktovať vedúceho skladu : +421 908 785 563.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo potrebuješ, aby si bol dobrý skladník ?
* mať vzťah k manuálnej práci a k technickým oborom
* rád šoféruješ manipulačnú techniku a nebojíš sa výšok
* ak nemáš preukaz na VZV, zaistíme ti ho

Spoločnosť Ptáček - veľkoobchod, a.s. je lídrom na trhu v obore kúrenie, voda, plyn, inžinierske siete a kúpeľne s 25-ročnou tradíciou. Disponujeme širokou sieťou pobočiek v Českej a Slovenskej republike.

Pracujte u Ptáčka a buďte súčasťou veľkého a odborného tímu s viac ako 150 pobočkami a 1800 zamestnancami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

K rukám paní Mgr. Kateřině Řehořové PTÁČEK-velkoobchod, a.s.
U Velké ceny 413/4
623 00 Brno

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Harudová
E-mail: poslať životopis