Pridať inzerát

Upratovačka v kuchynke

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacká cesta, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 646 EUR/mesiacOsobný príplatok + 10% prémie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje činnosti spojené s výdajom stravy pre pacientov, príprava kuchynky a jedálne, umývanie riadu a kompletné upratovanie a dezinfekcia prideleného úseku.

Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme významnou psychiatrickou nemocnicou, výučbovou základňou SZU i Trnavskej univerzity FZaSP. Našim predmetom činnosti je poskytovanie špecializovanej ambulantnej a ústavnej zdravotnej starostlivosti pacientom s psychiatrickými ochoreniami a osobám závislým od psychoaktívnych látok a zneužívajúcich tieto látky. Ponúkame možnosť rýchleho profesionálneho rastu v príslušných špecializačných i subšpecilalizačných odboroch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov