Pridať inzerát

Murár

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacká cesta 63, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacprémie 20% + osobný príplatok
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva bežné údržbárske práce vrátane maliarskych a murárskych prác, opráv a maľovania budov, obkladačské práce a pod.

Výmera dovolenky 5 dní nad rámec Zákonníka práce.
Príspevok zamestnávateľa do III. piliera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

murár, maliar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme významnou psychiatrickou nemocnicou, výučbovou základňou SZU i Trnavskej univerzity FZaSP. Našim predmetom činnosti je poskytovanie špecializovanej ambulantnej a ústavnej zdravotnej starostlivosti pacientom s psychiatrickými ochoreniami a osobám závislým od psychoaktívnych látok a zneužívajúcich tieto látky. Ponúkame možnosť rýchleho profesionálneho rastu v príslušných špecializačných i subšpecilalizačných odboroch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov