Pridať inzerát

Revízny technik elektrických zariadení

PSKelektro s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 200 EUR/mesiacVariabilná zložka 15% z vykonaných revízií
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie revízií, odborných prehliadok a skúšok, testov a funkčných skúšok na EZ
- spracovávanie správ o revíziách/odborných prehliadkach a skúškach v zmysle platnej legislatívy
- sledovanie aktuálnej legislatívy, noriem a ich aplikácia na podmienky spoločnosti
- spolupráca s externými firmami pri zabezpečovaní elektro-revízií zariadení, inštalácií, atď.

- príjemný kolektív a moderné pracovné prostredie
- motivačné finančné ohodnotenie
- firemné akcie
- služobný automobil, telefón, notebook
- sociálny program (príspevok pri životných jubileách, narodení dieťaťa, svadbe)
- školenia a vzdelávanie v rámci pracovnej doby

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
zuzana.sojcakova@pskelektro.sk

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4 roky

- osvedčenie revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrického podľa § 24 Vyhlášky č. 508/2009 Zb. pre skupiny E1 alebo E2 a objekty B,
- znalosť platných predpisov a noriem v oblasti EZ
- komunikatívnosť
- organizačné a technické schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť PSK elektro s.r.o sa zaoberá projektovaním a montážou elektrických zariadení, elektroinštalácie rodinných domov, administratívnych budov, hál, vzdušných a zemných elektrických vedení, el. prípojky NN a VN, trafostanice a slaboprúdových inštalácií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PSK elektro s.r.o.
Bytčianska 499/130
01003 Žilina