Pridať inzerát

Technik údržby

Prysmian Kablo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záborské
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacZákladná mzda od 900 €/brutto podľa znalostí a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: 06/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešenie elektrických porúch na výrobných linkách
Dohľad nad fungovaním elektrických strojov, prístrojov a zariadení vo výrobe
Preventívna a denná údržba
Dohliadať na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení
Objednávanie náhradných dieloch (ND)
Aktívna účasť na opravách a údržbe strojov a zariadení
Uvádzanie nových elektrických zariadení do prevádzky
Informovanie o nízkych stavoch ND a náradia odd. nákupu, zadávanie požiadaviek na nákup v SAPe
V prípade potreby osobný nákup ND a náradia alebo odvoz/dovoz ND a náradia pri ich oprave
Príprava ND a náradia na zásah údržby

- denné zmeny (40 hodinový pracovný týždeň)
- stravné lístky nad rámec zákona
- príplatok za hlučnosť
- dodatočná dovolenka nad rámec zákona po odpracovaní 3 rokov
- vernostný bonus po odpracovaní 3/5 rokov
- letný bonus (odmena) po odpracovaní 2 rokov
- príspevok do 3. piliera (DDS)
- variabilná zložka mzdy (odmena) podmienená splnením stanovených cieľov
- mesačné, polročné, koncoročné odmeny

Vzhľadom na veľký počet záujemcov, nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektronické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná kvalifikácia potrebná pre výkon práce – osvedčenie podľa §22 do 1000V, §23 - výhoda
- zodpovednosť
- čítanie technickej dokumentácie
- technické myslenie
- precíznosť
- schopnosť správneho/efektívneho rozhodovania
- schopnosť zvládať stresové situácie
- flexibilnosť
- ochota učiť sa
- lojálnosť/diskrétnosť

Koncern Prysmian patrí celosvetovo k vedúcim výrobcom optických vlákien a telekomunikačných káblov. Prysmian Group pôsobí 140 rokov vo viac ako 50 krajinách sveta spolu s vyše 30 000 zamestnancami. V Prešove pôsobíme od roku 2006 (bývala Draka Comteq Slovakia s.r.o. Strojnícka 7, Prešov).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov