Pridať inzerát

Operátor pre obsluhu CNC zváracích strojov

PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kopčianska 14, 851 01 Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacpríplatky za nočné zmeny+odmeny za práce naviac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC zváracieho zariadenia.
Operatívna činnosť zvárania súčiastok, výstupná kontrola. Pravidelná údržba zariadenia, 3- zmenná prevádzka.

Príspevok na stravovanie,slušné pracovné prostredie, špeciálne kurzy, firemné benefity, parkovacie miesto zdarma.

Informácie o výberovom konaní

Informácie telefonicky
Ďakujeme všetkým uchádzačom,
ktorí sa rozhodli reagovať na našu ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo elektrotechnické

PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a. s. je výskumno-vývojovo-výrobná, certifikačná a vzdelávacia spoločnosť pôsobiaca v oblasti moderných technológií zvárania, delenia a povrchového spracovania materiálov: www.pzvar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov