Pridať inzerát

Vodič / skladník

Prvá strechárska s. r. o.

  • Miesto práce: Podunajská 23, Podunajská, Podunajské Biskupice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz stavebných materiálov zo skladu na stavbu
- interná preprava medzi stavbami
- organizovanie interného skladu, udržiavanie poriadku
- komunikácia so subdodávateľmi a odberateľmi

- práca vo výbornom mladom kolektíve
- mesačné stretnutia s kolegami pri pive :)
- pravidelné a zábavné firemné akcie, či teambuildingy
- ľahká komunikácia s vedením spoločnosti a ústretovosť
- služobný telefón

Hľadáme do nášho tímu človeka, ktorý má chuť pracovne rásť a odvádzať kvalitnú prácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

- chuť do práce
- chuť zdokonalovať sa

Mladá, dynamická a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá dominuje na trhu svojej pôsobnosti a rozrastá sa vo svojej činnosti.
Staň sa aj Ty súčasťou nášho tímu, pomôž zdokonaliť nás a zároveň seba. Ponúkame Ti jedinečnú možnosť vypracovať sa a vybudovať si kvalitné pracovné zázemie!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prvá Strechárska, s.r.o.
Podunajská 23
82106 Bratislava