Pridať inzerát

Odborný konzultant pre Ružomberok a Liptovský Mikuláš

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízie za sprostredkovanie obchodu - nie je určená spodná ani horná hranica príjmu - odvíja sa od objemu obchodu
  • Termín nástupu: Dohodou, možné od 1.6.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nové kolegyne a  kolegov - expertov na financovanie bývania.

Vašou úlohou bude sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia, zabezpečovanie servisu existujúcim klientom, vyhľadávanie a kontaktovanie záujemcov o produkt stavebného sporenia, predaj zmlúv stavebného sporenia fyzickým a právnickým osobám. Budete mať možnosť ponúkať komplexné úverové portfólio vrátane rôznych druhov poistenia  a spracovávať úverové žiadosti fyzickým a právnickým osobám.

  • silné zázemie a prácu pre renomovanú banku s vysokým kreditom na trhu - máme 30 ročné skúsenosti
  • prácu v existujúcich obchodných zastúpeniach - kanceláriách
  • flexibilný pracovný čas
  • lukratívne finančné ohodnotenie
  • odmeny za nadštandardné výsledky
  • bezplatné školenia - produktové školenia, školenia v oblasti predajných zručností
  •  notebook s tlačiarňou a prístupom na internet
  • databáza existujúcich klientov
  • stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami, výhodné účelové pôžičky
  • exkluzívne motivačné aktivity, motivačné semináre pre najlepších, spoločenské a športové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax v oblasti - finančné poradenstvo

Počet rokov praxe

2

vysoké pracovné nasadenie, flexibilita

zodpovednosť a vytrvalosť

komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

pozitívne myslenie

samostatnosť aj tímovosť

ochota sa vzdelávať

Sme experti na financovanie bývania a na trhu pôsobíme už 30 rokov. Naše produkty využilo viac ako 2,5 milióna klientov, ktorým sme pomohli splniť si sen o vlastnom bývaní.

Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

Ak sa chcete stať súčasťou tímu centrály PSS a nenašli ste pozíciu, ktorá by Vás oslovila, určite nám napíšte na [email protected]
V prípade záujmu o prácu obchodného zástupcu v regióne, ktorý aktuálne nemá aktívnu inzerciu, prihláste sa prosím na nasledujúcom linku a uveďte svoje kontaktné údaje https://ats.nalgoo.com/sk/gate/fopss...

Naši kolegovia sa Vám ozvú a preberú s Vami aktuálne možnosti, pretože v PSS si vážime každý jeden talent a vieme oceniť prínos každého kolegu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov