HIP / Manager projektu - Top rezidenční developer a projekt v Bratislave

Prušák Group s.r.o. (RECRUITMENT & HEADHUNTING IN REAL ESTATE & CONSTRUCTION CEE)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 3 000 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• ÚSPĚŠNÁ DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST
• JEDINĚČNÝ PROJEKT V BRATISLAVE
• ZKUŠENOSTI "HIP", "SENIOR PROJEKTANT (PROJEKČNÍ KANCELÁŘ)

LÍDR V OBLASTI REALITNÍHO DEVELOPMENTU HLEDÁ PRO REALIZACI PROJEKTŮ ZAHRNUJÍCÍCH KOMERČNÍ I BYTOVÉ ČÁSTI V BRATISLAVE, ZKUŠENÉHO "HLAVNÍHO INŽENÝRA PROJEKTU".

Ideální kandidát na tuto pozici by měl mít zkušenosti z projekční kanceláře a prací přímo na rezidenčních projektech. Vedle předešlých zkušeností jako HIP či Projektant byste měli mít stavební/architektonické vzdělání.

Vaše pracovní náplň bude obsahovat:

Řízení projekční fáze rezidenčních staveb / supervize projektových manažerů v projekční fázi
Obecně celková zodpovědnost za celkové řízení developerského projektu po stránce technické i organizační v jednotlivých fázích (studie, ÚR, DSP, DVZ, DPS)
pravidelné revize příprav projektové dokumentace
přejímky a kontrola dokumentace
Účast s Projekt Managerem (PM) na kontrolních dnech
Spolupráce s PM na vyhodnocování předpokládaných řešení projektů
Administrace projektu (protokoly, zápisy, vedení registru dokumentů, příprava podkladů)
kontakt s potřebnými úřady – dodržování technických pravidel a norem

Vedle předešlých zkušeností jako HIP či projektový manažer velkého projektu byste měli mít stavební/architektonické vzdělání, aktivní znalost AutoCadu a MS Office a dobré manažerské a komunikativní dovednosti. Podmínkou je rovněž zkušenost s řízením projektů výstavby velkých bytových domů.
Ve firmě se bude dařit lidem, kteří umí dotahovat věci dokonce, odevzdávají dobře odvedenou práci a jsou féroví. Firma Vás na oplátku dokáže ocenit finančně a nabídne rodinné prostředí s potřebným zázemím a možností dalšího profesního růstu.

Pokud si myslíte, že právě Vy jste vhodným kandidátem na tuto pozici, zašlete nám, prosím, svůj profesní životopis.

Širší nabídku pracovních pozic naleznete na našich stránkách www.prusakgroup.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí zázemí etablované, dynamické a tedy i stále expandující společnosti spojené s velmi motivujícím platovým ohodnocením na základě předešlých zkušeností. Součástí bude i balíček benefitů a zajímavých bonusů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Top developer v oblasti rezidenčních projektů

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

STAVEBNICTVÍ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Projektový management, Inženýring

Počet let praxe

5

Prušák Group je dynamická a inovativní konzultační společnost působící v oblasti lidských zdrojů. Naším posláním je získávat a rozvíjet největší konkurenční výhodu našich partnerů – lidský kapitál. PrusakGroup je ryze česká společnost s perfektní orientací na českém trhu se specializací Sales&Marketing (napříč sektory), Real Estate & Construction, Medical Devices, Energy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Prušák Group s.r.o.
Náměstí 14. října
15500 Praha
Česká republika