Senior Accountant/ Účtovník pre slovenskou entitu - TOP spoločnosť

Prušák Group s.r.o. (RECRUITMENT & HEADHUNTING IN REAL ESTATE & CONSTRUCTION CEE)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Apríl / Máj 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre excelentného zamestnávateľa, veľmi stabilný a stále rastúca spoločnosť, medzinárodného vlastníka komerčných nehnuteľností, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu SENIOR ÚČTOVNÍK.

Hlavnou náplňou práce bude:

- samostatné a komplexné vedenie podvojného účtovníctva, zabezpečenie úplnosti a
správnosti daňovej a účtovnej evidencie ve zmysle platných právnych predpisov
- zodpovednosť za prípravu a podanie DPH priznaní a kontrolných výkazov
- zodpovednosť za prípravu, spracovanie a včasné a riadne podanie ročných účtovných
závierok
- zodpovednosť za prípravu a spracovanie mesačných závierok
- spolupráca s auditorskou spoločnosťou
- sledovanie a implementácia zmien v oblasti účtovnej a daňovej legislatívy
- spolupráca s daň. poradcami pri príprave priznaní pre Daň z príjmov právnickych osôb
- zodpovednosť za včasné a riadne podanie štatistických výkazov pre NBS a štatistický
úrad
- vystavovanie faktúr za refakturácie energií
- report Head of Finance za SK

Požiadavky:

- VŠ / SŠ vzdelanie ekonomického smeru;
- Prax v účtovníctve ideálne v medzinárodnej spoločnosti min. 5 rokov
- Skúsenosť s účtovaním podľa slovenských štandardov, ale aj znalosť IFRS
- Výborná znalosť MS Office (najmä Excel)
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka VÝHODOU
- Proaktívny prístup, ochota sa učiť pracovať v novým typu softvéru

Klient ponúka zázemie silnej a stabilnej a dynamickej medzinárodnej stredne veľké spoločnosti (nejedná sa o SSC).
Budete súčasťou priateľského tímu a okrem atraktívneho platové ohodnotenie, zaujímavých bonusov a zmluvy na dobu neurčitú sa môžete tešiť aj na balík benefitov a možnosť práce z domu.

Benefity: mobil, notebook, firemné akcie, školenia, jazykové kurzy, stravné lístky, multipasy, 25 dní dovolenky, sick days a možnosť práce z domu (po zaškolení cca 1-2 dni v týždni).

Budeme sa tešiť na Váš životopis!

Benefity: mobil, notebook, firemní akce, školení, jazykové kurzy, stravenky, multipasy, 25 dní dovolené, sick days a možnost práce z domova (po zaškolení cca 1-2 dny v týdnu).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Významná mezinárodní prosperující společnost, stabilní prostředí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finance, účtovnictvo

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy
IFRS - pokročilý
DPH - pokročilý

Počet rokov praxe

5

PrušákGroup je dynamická a inovativní konzultační společnost působící v oblasti lidských zdrojů v regionu CEE. Naším posláním je získávat a rozvíjet největší konkurenční výhodu našich partnerů – lidský kapitál. PrusakGroup je ryze česká společnost s perfektní orientací na českém trhu se specializací Sales&Marketing (napříč sektory), Real Estate & Construction, Energy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prušák Group s.r.o.
Náměstí 14 října 17
15500 Praha
Česká republika