Pridať inzerát

Kuchár/Kuchárka

ProZeta s.r.o. / HOTEL Modena***

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme samostatného smenového kuchára do reštaurácie Maranello ristorante (Hotel Modena) v Bratislave - Ružinov.

Náplň práce:
- príprava a výdaj obedového menu
- príprava ala carte jedlá
- dodržiavanie pravidiel HACCP a poridku na pracovisku.

Pracovný čas - dlhý/krátky týždeň - 13 DNI !!!
Možnosť dohody ohľadom striedania pracovných dní.

Plat nástupný : 1300 € v cistom . Všetky nadčasy platené.
UBYTOVANIE ZDARMA.
Rešpektujeme pracovné voľno.

0948 412 418

Možnosť ubytovania ZDARMA.
Zabezpečené stravovanie.
Možnosť parkovania v objekte.
Možnosť využiť zamestnanecké zľavy na WELNESS a fitnes.
Stabilná pracovná pozícia vo firme s viac ako 14 ročnou históriou, počas Korony sme neprepúštali.
Práca v mladom kolektíve.

V prípade záujmu volajte na telefónne číslo: 0908 412 418 alebo zasielajte životopisy na email: zaujemopracu921@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivosť.
Dochvílnosť.
Samostatnosť.
Zodpovednosť.

Sme stabilná spoločnosť, ktorá sa nachádza na trhu už 14 rokov.
Ponúkame dlhodobú pracovnú ponuku a istotu, aj počas Koronakrízy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov