Pridať inzerát

Junior Project Manager

PROXENTA a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000€ (Nástupná mzda bude závisieť od skúseností uchádzača)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kandidát zabezpečuje manažérske služby najmä v oblasti projektového manažmentu, koordinácie architektov, predajcov jednotlivých bytov, stavebných dodávateľov a pod.
- pravidelné prehodnocovanie spôsobu obstarávania zdrojov financovania projektu, vrátane odbornej prípravy ponúk a finančných podkladov alebo analýz pre tretie strany a obchodných partnerov,
- nepretržité monitorovanie, riadenie a kontrola aktivít týkajúcich sa projektu na všetkých interných úrovniach, vrátane vykonávania potrebných inžinierskych činností, ako aj monitorovanie činnosti tretích osôb, ktoré sa podieľajú na realizácii projektu,
- vyhodnocovanie projektu a predkladanie súhrnných finančných správ po jeho ukončení investorovi.
- dojednávanie podmienok záväzkových vzťahov s tretími osobami pre potreby projektu,
- príprava a realizácia projektov od začiatočnej fázy projektu až po samotnú kolaudáciu,
- dozerať na plnenie postupov v jednotlivých fázach projektu,
- samostatne organizovať stretnutia s projektantmi/zhotoviteľmi
- zaistiť prípravu potrebných dokumentov a všetkých stanovísk k danému projektu samostatne, eventuálne v spolupráci s nadriadeným
- zodpovednosť za prípravu zmlúv s projektantmi, zhotoviteľmi
- kontrola realizácie prác na projekte
- kontrolovanie dodržiavania harmonogramu práce a stanoveného rozpočtu
- sledovanie stavu projektu, projektových rizík, riešenie a eliminácia vzniknutých problémov
- spolupráca na tvorbe zlepšovaní projektových procesov
- vytváranie reportov a vyhodnotení z riadenia projektu (rozsah projektu, rozpočet, termíny, plán )
- spolupráca na výbere dodávateľov a materiálov
- vykonávať administratívne činnosti spojené so svojou funkciou a zabezpečovať mesačný sumár činností
- dbať na plnenie zákonných predpisov v oblasti BOZP, PO, OŽP
- vykonávať ďalšiu operatívu podľa pokynov nadriadeného
- spolupracovanie so stavebnými projektantmi a dozorom stavby,
- spolupráca pri rokovaniach s obchodným partnerom, komunikácia so zákazníkmi, užívateľmi a investorom...,
- vypracovávanie pravidelných reportov a analýz,
- spolupracovanie pri preberaní stavebných diel,
- prezentácia priebežných a konečných výsledkov,

- práca v reprezentatívnych priestoroch v centre Bratislavy
- parkovanie zdarma v centre mesta
- finančný príspevok na stravné nad rámec zákona
- multisport karta čiastočne hradená zamestnávateľom a ďalšia karta pre rodinného príslušníka
- neustále vzdelávanie sa a zaškolenie v oblasti, v ktorej pracujete (podpora zo strany spoločnosti a nadriadaného)
- teambuildingové aktivity
- príjemný a stabilný kolektív
- motivujúce finančné ohodenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s riadením developerských projektov
- prehľad v rámci stavebníctva
- rozhodnosť
- organizačné schopnosti, schopnosť riadiť tím
- analytické myslenie
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu a schopnosť rýchleho rozhodovania
- vyjednávacie schopnosti,
- tímová orientácia práce,
- kreativita,
- flexibilita,
- lojálnosť

Proxenta je slovenská investičná skupina, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Špecializuje sa na dlhodobé investície v realitnom developmente, potravinárskej výrobe a nájomných realitách. Skupina pokrýva všetky oblasti spojené s investíciou – od realizácie investičných projektov, v ktorých zhodnocuje vlastné finančné prostriedky spolu s investíciami klientov, až po vydávanie vlastných cenných papierov a odborné činnosti spojené s predajom a so správou týchto cenných papierov. Silná orientácia v rámci diverzifikácie rizika na trhy Latinskej Ameriky. Trhová hodnota projektov skupiny - 480 miliónov eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov