Manager nákupu a logistiky - potravinárstvo Healthy Food Supplements s. r. o.

PROXENTA a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacOd 1300 EUR/mesiac Nástupná mzda bude závisieť od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Objednávanie tovaru, obalového materiálu, logistických služieb.
• Zodpovednosť za optimálne množstvo obalového materiálu a tovaru na sklade, zodpovednosť za presné a včasné zadávanie odbytov do logistického centra.
• Zabezpečenie komunikácie s logistickým partnerom
• Riadi a zodpovedá za zverený úsek logistiky, nákup, sklady
• Koordinuje nákup tovaru vo vzťahu k požiadavkám odbytu a primeraným zásobám
• Koordinuje prepravu tovaru
• Uskutočňuje výberové konania na dodávateľov pre oddelenie logistiky
• Spolupracuje so štátnou správou a kontrolnými organizáciami: Regionálnym úradom verejného zdravotníctva a Regionálnou veterinárnou a potravinovou správou
• Vedie evidenciu reklamácií a ich vybavenie s dodávateľmi

možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika spoločnosti:

Výrobná spoločnosť potravinových výrobkov, zdravých tyčiniek a snackov.
Bližšie informácie o vízii a poslaní spoločnosti budú vybraným uchádzačom predstavené pri osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosť s riadením tímu
• pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min 3-5 rokov
• dobré komunikačné schopnosti
• komunikatívna znalosť AJ
• skúsenosti s logistikou a nákupom v FMCG - výhodou

Proxenta je slovenská investičná skupina, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Špecializuje sa na dlhodobé investície v realitnom developmente, potravinárskej výrobe a nájomných realitách. Skupina pokrýva všetky oblasti spojené s investíciou – od realizácie investičných projektov, v ktorých zhodnocuje vlastné finančné prostriedky spolu s investíciami klientov, až po vydávanie vlastných cenných papierov a odborné činnosti spojené s predajom a so správou týchto cenných papierov. V projektovom portfóliu skupiny sa aktuálne nachádza jedenásť projektov, ktorých trhová hodnota presahuje 285 miliónov eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jozefská 12
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto