Pridať inzerát

Vedúci výroby FMCG - Healthy Food Supplements s. r. o.

PROXENTA a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiaczákladný plat od 1100 EUR
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie a koordinácia tímu ľudí vo výrobe,
• Pravidelná komunikácia s oddelením kvality,
• Evidencia dochádzky pracovníkov,
• Zaškoľovanie nových zamestnancov,
• Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných predpisov.

• možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
• služobný notebook a telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinový technológ, potravinárska chémia a technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

• skúsenosť s riadením tímu
• pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min 3-5 rokov
• komunikatívna znalosť anglického jazyka
• dobré komunikačné schopnosti

Proxenta je slovenská investičná skupina, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Špecializuje sa na dlhodobé investície v realitnom developmente, potravinárskej výrobe a nájomných realitách. Skupina pokrýva všetky oblasti spojené s investíciou – od realizácie investičných projektov, v ktorých zhodnocuje vlastné finančné prostriedky spolu s investíciami klientov, až po vydávanie vlastných cenných papierov a odborné činnosti spojené s predajom a so správou týchto cenných papierov. V projektovom portfóliu skupiny sa aktuálne nachádza jedenásť projektov, ktorých trhová hodnota presahuje 285 miliónov eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jozefská 12
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto