Pridať inzerát

Špecialista kontrolingu

PROXENTA a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacod 1600EUR mzda závisí od skúseností a schopností
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava pravidelných (denné, týždenné, mesačné) reportov pre manažment (cash-flow, OPEX, CAPEX, P&L results)
• Aktívna participácia na tvorbe nových pravidelných reportov spoločnosti a nových projektoch kontrolingu
• Vyhodnocovanie obchodnej a finančnej výkonnosti, profitability produktov, segmentov, participácia na kalkulácií business case-ov a príprave Cost-Benefit analýz
• Vyhodnocovanie plnenia plánu a porovnávanie s cieľmi a stanovenými ukazovateľmi
• Kontroling a analýza nákladov - porovnávanie cenníkov/zmlúv s fakturáciou, zlepšovanie interného informačného systému kontrolingu
• Spolupráca pri tvorbe finančného plánu (príprava a analýza dát, projekcia budúceho vývoja, trendové analýzy)
• Aktívna účasť na nových projektoch kontrolingu/reportingu
• Reportovanie priamemu nadriadenému
• Ad-hoc analýzy podľa požiadaviek manažmentu

Informácie o výberovom konaní

• Skúsenosti na pozícii kontroling alebo audit sú výhodou
• Skúsenosti so systémom Omega sú výhodou
• Logické myslenie, analytické schopnosti, zmysel pre detail a prácu s číslami
• Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť, pro-aktivita, samostatnosť
• Dobré komunikačné zručnosti, tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo/Financie/ Kontroling/ Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SQL - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jozefská 12
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto