Pridať inzerát

Montér pre montáž a servis klimatizačných zariadení

PROVECTUS s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 - 3 400 EUR/mesiac+ výkonostné ohodnotenie v prípade dosiahnutia stanovených cieľov + mimoriadne odmeny v prípade dosiahnutia stanovených cieľov + koncoročné odmeny v prípade dosiahnutia stanovených cieľov
  • Termín nástupu: po dohode
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž a servis klimatizačných zariadení

príspevok na cestovanie do práce
príspevok na dovolenku
po dohode mobilný telefón aj na súkromné účely v zmysle platnej legislatívy
po dohode auto aj na súkromné účely v zmysle platnej legislatívy
zľavy na firemné produkty alebo služby
výkonnostné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Zváračský preukaz - Zváranie plameňom - expert
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 23 - Samostatný elektr. - expert
Obsluha pracovnej plošiny - základy
Osvedčenie na práce vo výškach - pokročilý
Preukaz lešenára - pokročilý
OSVEDČENIE kat. I na práce s halogen. chlad. - expert
Preukaz viazača bremien - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5
3

požadujeme prax s montážou klimatizačných a chladiarenských zariadení.

Montáž a servis klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, tepelných čerpadiel, tepelných a solárnych systémov, vykurovacích systémov , elektroinštalácie

Adresa spoločnosti

PROVECTUS s.r.o., prevádzka BA
Rybničná 40, Bratislava
075 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Karol Brezina
Tel.: +421905422114
E-mail: poslať životopis