Pridať inzerát

Sociálny pracovník v tíme podpory predajcov NOTA BENE

Proti prúdu, občianske združenie, združenie (zväz,spolok)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 - 1 200 EUR/mesiacmzda je určená podľa seniority kandidáta/-ky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sociálna práca na tejto pozícii v Nota bene zahŕňa:
- prvotná registrácia klientov združenia;
- aktívne mapovanie situácie klientov z hľadiska zdravia, príjmov, vzťahov a bývania: stanovenie priorít sociálneho poradenstva a dohoda na spolupráci s klientmi;
- starostlivosť o "nováčikov", t.j. predajcov v prvej fáze spolupráce so združením, ktorí sa oboznamujú s pravidlami;
- láskavý, empatický záujem o predajcov - v prípade absencie na predajnom mieste zisťovanie dôvodov, v prípade stopky preverovanie situácie klienta a ďalšie;
- podpora klientom na predajnom mieste - nepracujeme za klientov, ale rozvíjame im kompetencie a zvyšujeme sebavedomie tým, že klientov v procesoch sprevádzame;
- práca s interným informačným systémom;
- k profesionálnemu výkonu práce je potrebné kontinuálne vzdelávanie sa v odbore sociálna práca.

• sme skvelý tím s bohatými odbornými skúsenosťami, širokým záberom podpory a zdieľania s kolegami
• ponúkame profesijný rozvoj a možnosti kariérneho rastu - supervízie, intervízie, konferencie a stáže
• preplácame MHD v rámci Bratislavy
• ponúkame 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• stravenky bez ohľadu na čerpané voľno
• vytvárame slobodné a kreatívne pracovné prostredie

Záujemcovia, prosím, zasielajte CV a Motivačný list, v ktorom uveďte prečo chcete spolupracovať s nami a našou cieľovou skupinou na pohovory@notabene.sk.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa uchádzajú o inzerovanú pozíciu. Kontaktovať budeme tých, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• hľadáme kolegu/yňu, čo rešpektuje klientovu slobodu robiť aj také rozhodnutia, ktoré sa azda nejavia ako tie najsprávnejšie; riešenia hľadá spolu s klientom a nerobí veci za neho / ňu
• je samostatný/á a iniciatívny/a a zároveň tímový/á hráč/ka
• sociálny/a pracovník/čka, spĺňa podmienky podľa Zákona o sociálnej práci http://www.zakonypreludi.sk/zz/2014-219

Nota bene nie je iba časopis. Nota bene je projekt, v rámci ktorého pomáhame ľuďom bez domova zabezpečiť si lepšie bývanie, zamestnanie, oddlžujeme a meníme verejnú mienku o bezdomovectve.
V OZ Proti prúdu už viac ako 20 rokov pomáhame ľuďom bez domova, aby si pomohli sami – získali príjem, sebaúctu a sociálne kontakty. Hlavným nástrojom pomoci je projekt pouličného časopisu Nota bene, do ktorého sa zapojilo už viac ako 4 000 ľudí bez domova v 19 mestách Slovenska.
Našim dlhodobým cieľom je snaha o systematické a legislatívne zmeny a strategické riešenie bezdomovectva na národnej úrovni, na ktorých pracujeme spolu s predajcami Nota bene v rámci projektu Advokácie.

Viac info na:
www.notabene.sk
www.facebook.com/casopisnotabene

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov