Pridať inzerát

PLM/IoT Developer / Support (m/ž/i)

PROTHERM PRODUCTION s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacFinálna mzda bude závisieť do skúseností a znalostí kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ako PLM/IoT Developer / Podpora budete zodpovedný za vývoj a podporu aplikácií PTC ThingWorx a Vuforia v rozsahu riadenia životného cyklu produktu (PLM).
• Budete sa podieľať na analýze obchodných požiadaviek v rozsahu PLM a premeniť ich na návrh technického riešenia.
• Poskytujete IT podporu Polarion vrátane inštalácie softvéru, aktualizácií a zavádzania softvérových balíkov po integračných testoch. Podpora malého vývoja v Polarion (napr. widgety).
• Programovacie zručnosti využijete na zabezpečenie modernej architektúry a dizajn rozhrania aplikácie je pre vás druhou prirodzenosťou.
• Budete definovať a dokumentovať testovacie scenáre a poskytovať technickú operačnú podporu pre vaše vyvinuté aplikácie v úzkej spolupráci s centrálnym tímom PLM.

• Výsledná mzda bude závisieť od skúseností a znalostí kandidáta.
• Sme súčasťou riešenia. Naše vysoko účinné technológie šetrné k životnému prostrediu šetria zdroje a dlhodobo znižujú emisie CO2.
• Naši odborníci sú vyškolení v mäkkých a sociálnych zručnostiach a týmto spôsobom sú pripravení na ďalšiu kariérnu úroveň.
• Vážime si tímovú prácu a dobrú spolupatričnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

• Máte bakalársky titul v oblasti informatiky, strojárstva alebo primeranej kvalifikácie.
• Môžete sa spoľahnúť na už podložené skúsenosti v priemyselnom prostredí a poznáte PLM aplikácie a databázy, najlepšie PTC.
• Prinášate so sebou hlboké pochopenie (webových) IT systémov a Linuxu, ako aj dobré znalosti a praktické skúsenosti aspoň v jednom objektovo orientovanom programovacom jazyku, ako je Java / JEE, .NET, C # alebo podobne.
• Máte pokročilú úroveň ovládania anglického jazyka a vaše silné komunikačné zručnosti vám umožňujú byť si istí interakciou na všetkých úrovniach.
• Vyznačujete sa silným tímovým duchom, praktickou mentalitou a schopnosťou riešiť problémy nezávisle a so zameraním na výsledky.

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Združuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z týchto značiek má s výrobou vykurovacích zariadení bohaté skúsenosti, pretože väčšina z nich je v danom segmente viac ako 80 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov