Pridať inzerát

Personalista / náborár (m/ž/d)

PROTHERM PRODUCTION s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacmzda bude závisieť od skúsností kandidáta
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie pracovnoprávnych úkonov spojených so vznikom a zánikom pracovného pomeru
• vzdelávanie, nábor a výbery zamestnancov
• vyhľadávanie a selekcia uchádzačov podľa zadania manažérov spoločnosti
• zverejňovanie aktuálnych voľných pracovných pozícií
• nábor a predvýber zamestnancov, kontaktovanie uchádzačov a vedenie pohovorov
• tvorba a spravovanie databázy uchádzačov o zamestnanie
• príprava podkladov pre prípravu pracovných zmlúv
• HR podpora pre zamestnancov a manažérov spoločnosti
• poskytovanie poradenstva v oblasti pracovného práva, spolupráca na príprave HR
dokumentov
• evidencia pracovnej dochádzky v systéme
• tvorba plánu vzdelávania
• vystavovanie potvrdení pre zamestnancov, interná komunikácia so zamestnancami
• príprava, organizácia a realizácia školiacich programov, interná lektorská činnosť
v rámci interných vzdelávaní
• spracovávanie dokumentácie v rámci HR oddelenia
• podpora a implementácia sociálnej politiky spoločnosti
• sledovanie platných legislatívnych úprav z oblasti personalistiky
• vykonávanie kontroly liečebného režimu zamestnancov
• vytváranie smerníc, oznamov a nariadení a ich implementácia do praxe
• dodržiavanie predpisov BOZP a OPP
• dodržiavanie interných predpisov a smerníc
• vykonávanie ďalších pracovných činností podľa pokynov nadriadeného vedúceho
zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• zmysel pre zodpovednosť
• spoľahlivosť
• komunikácia
• tímový hráč
• príjemné a milé vystupovanie
• ochota učiť sa nové veci
• orientácia na hodnoty, spolupráca, dodržiavanie pravidiel
• iniciatíva
• zvládanie konfliktov
• anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
• personalistika - pokročilý

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jurkovičova 45
909 01 Skalica