Pridať inzerát

Vedúci zmeny

PROTHERM PRODUCTION s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacvýsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá a zabezpečuje operatívny chod výrobných liniek v trojzmennej prevádzke
• Komunikuje a riadi zabezpečenie chýbajúceho materiálu či už so skladom alebo externými partnermi
• Rieši mimoriadne udalosti na poobednej a nočnej zmene
• Zodpovedá za dodržiavanie pracovnej disciplíny a príslušných smerníc BOZP
• Zodpovedá za dodržiavanie technologickej disciplíny pri všetkých činnostiach.
• V prípade potreby koordinuje pracovníkov údržby a kvality na poobednej a nočnej zmene

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Minimálne stredoškolské vzdelanie (maturita).
• znalosť AJ a MS Office
• ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke.

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jurkovičova 45
909 01 Skalica