Plánovač výroby (zmluva na dobu určitú - zastupovanie počas MD)

PROTHERM PRODUCTION s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie výrobných kapacít
- identifikácia, zhrnutie a zhodnotenie požiadaviek výroby zo strany zásobovacieho reťazca, externých zákazníkov a výrobných zdrojov
- riadenie výrobných objednávok
- monitorovanie dennej výroby

- Sme súčasťou riešenia. Naše vysoko účinné technológie šetrné k životnému prostrediu šetria zdroje a dlhodobo znižujú emisie CO2.
- Každý zamestnanec organizuje svoje hodiny individuálne v koordinácii so svojimi kolegami. To umožňuje flexibilnú koordináciu rodiny a kariéry.
- Naši odborníci sú vyškolení v mäkkých a sociálnych zručnostiach a týmto spôsobom sú pripravení na ďalšiu kariérnu úroveň.
- Vážime si tímovú prácu a dobrú spolupatričnosť.

žiadosť so životopisom v anglickom a slovenskom jazyku, poštou, e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti z oblasti plánovania výroby
- znalosť PC
- aktívna znalosť AJ

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Združuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z týchto značiek má s výrobou vykurovacích zariadení bohaté skúsenosti, pretože väčšina z nich je v danom segmente viac ako 80 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov