Pridať inzerát

Údržbár technológie montáže kotlov

PROTHERM PRODUCTION s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacvýsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa strojov a zariadení v rámci technológie výroby kotlov
- realizácia operatívnej/poruchovej a preventívnej údržby
- osobné plánovanie a riadenie údržby
- správa náhradných dielov
- spolupráca s externými dodávateľmi servisných služieb
- zastupiteľnosť kolegov na oddelení údržby pre základne poruchové stavy strojov a zariadení
- spolupráca s inými oddeleniami pri inštalácií nových technológií a spúšťaní do prevádzky
- úpravy a vylepšenia existujúcich technológií pre zabezpečenie spoľahlivého chodu a potrebnej kvality vyrábaných komponentov
- školenia/tréningy na nové technológie
- zodpovedá za dodržiavanie požiadaviek vyplývajúcich zo zásad BOZP a PO na pracovisku dielňa údržby a montážnych liniek ako aj interných smerníc

Profesný životopis zasielajte mailom na profesia@protherm.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.7.2021 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- samostatnosť
- mechanická zručnosť
- elektrokvalifikácia min. §22-samostatný elektrotechnik vyhláška 501/2009 Z.z.
- čítanie technických výkresov a schém (pneumatika, elektro)
- práca na I.-III.zmenách
- základné PC znalosti (MS Office)
- skúsenosti s TPM (Total productive maintenance)
- skúsenosti s údržbou v priemyselnom podniku
- vítaná znalosť práce s PLC systémom (zálohovanie a diagnostika PLC modulov SIEMENS)
- znalosti v oblasti riadenia moderných technológií (PC riadené stroje a zariadenia)
- skúsenosti s funkčnosťou a poruchovosťou strojov na úrovni hardvérovo/softvérovej diagnostiky

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jurkovičova 45
909 01 Skalica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Šimonovičová
Tel.: +421346966276
E-mail: poslať životopis