Pridať inzerát

Odborný predajca

Prostinák Miroslav - TOMI

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tomi štúdio - ILAVA, Pivovarská 390, Ilava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacNástupný plat 800,- brutto po zaškolení 900,- brutto + kvartálne odmeny
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybavovanie požiadaviek zákazníkov -
• Predaj, objednávanie tovaru, zabezpečenie odberu tovaru, výmena tovaru
• Poskytovanie poradenstva zákazníkom a komunikácia s nimi prostredníctvom e-mailu, telefonicky a osobne (dohodnutie stretnutí na pobočke, poskytovanie informácií ohľadom dostupnosti / dodania tovaru apod.)
• Administratívne práce (triedenie dodacích listov apod.)
• Udržiavanie čistoty na pracovisku
• Spolupráca s ďalšími oddeleniami vo firme

práca v kreatívnom kolektíve, zázemie stabilnej Slovenskej firmy, možnosť ďalšieho vzdelávania , príjemné pracovné prostredie, motivačné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

uchádzačov poprosíme o zaslanie životopisu
s motivačným listom na email : prostinakova@tomistudio.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný, technický, ekonomický odbor

Počet rokov praxe

výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivého kolegu/kolegyňu s proaktívnym prístupom a reprezentatívnym vystupovaním voči zákazníkom
• Niekoho, kto sa nebojí komunikovať, prichádzať s novými nápadmi a vie sa pozerať očami zákazníka
• Niekoho, kto na sebe chce pracovať a zdokonaľovať sa
• Prax v obore je výhodou, nie však podmienkou, všetko potrebné Ťa naučíme :-)

Spoločnosť TOMI štúdio patrí v oblasti svojho pôsobenia medzi lídrov v regióne s dynamickým rastom. Zaoberá sa predajom keramických obkladov, dlažieb sanity a materiálov pre vnútornú výstavbu a fasády.
Heslo majiteľa firmy: "Keď je práca potešením, je aj život radosťou."

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Miroslav Prostinák - Tomi
Pivivarská 390
019 01 Ilava