Pridať inzerát

Obsluha drvičky a triedičky stavebného odpadu

PROSPECT, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tvrdošovská cesta, Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,00 € - do 8,00 €/hod. brutto + úkolová mzda 0,35 centov/tona
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a vedenie stavebných strojov, na ktoré má odbornú spôsobilosť a na ktoré je podľa denného prerozdelenia priradený (nakladač, rýpadlo, bager)
- práce na drvičke a triedičke stavebného odpadu, uchádzač so strojníckym preukazom 4 a 9
- zodpovedá za zverený stavebný stroj, udržiava ho v čistote a poriadku
- zabezpečuje potreby opráv a servis stavebných strojov
- vodičské práce

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich podmienky zamestnávateľa.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.12.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- fyzická zdatnosť
- manuálna a remeselná zručnosť
- výhoda drvičkársky preukaz

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROSPECT spol. s r.o.
J. Simora 5
940 01 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Sekretariát
Tel.: +421356423262
E-mail: poslať životopis