Pridať inzerát

Office Manager/ka

Proprietary, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prístavná, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme milú a usmievajú osôbku, ktorej nebude chýbať proaktívnosť, dynamickosť a hlavne úsmev na tvári.

Ako bude vyzerať pracovná náplň?:
- Fakturácia (prijaté faktúry, vystavené faktúry, evidencia v internom systéme, evidencia v účtovnom systéme, fyzická evidencia)
- Kontrola účtovných dokladov
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi (účtovné, fakturačné a platobné náležitosti)
- Príprava podkladov pre vedenie firmy (exporty zo systémov, príprava reportov)
- Kontrola platieb a pohľadávok
- Komunikácia s klientmi ohľadom termínov platieb
- Komunikácia s verejnými inštitúciami
- Spolupráca s účtovníčkoua jej aktívna podpora
- Zasielanie faktúr klientom
- Evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty
- Zabezpečovanie chodu recepcie
- Nákup spotrebného materiálu a občerstvenia (kancelársky materiál, káva, čaj, ovocie)
- Príprava drobného občerstvenia (káva, čaj, voda, pochutiny)
- Distribúcia a kontrola fakturačných podkladov pre obchodné oddelenie
- Kontrola evidencie zákaziek v internom systéme firmy
- Realizácia ad-hoc úloh potrebných pre chod firmy a participácia na tvorbe alebo zlepšovaní pracovných postupov

Zaujímavé zložky našej ponuky?
* práca pre dynamickú a ekologickú spoločnosť ,
* možnosť podieľať sa na kľúčových činnostiach spoločnosti,
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
* otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
* Zaškolenie do problematiky odvetvia,
* a iné benefity, ktoré potešia ...

Životopis prosím zasielajte na adresu [email protected] alebo prostredníctvom portálu profesia.sk
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základným predpokladom úspešnosti je entuziazmus.
Samozrejmosťou by mali byť:
* výborné organizačné schopnosti,
* reprezentatívne vystupovanie a profesionálna komunikácia,
* zodpovednosť a spoľahlivosť, :-)

Proprietary, s.r.o. podniká v oblasti výroby a prevádzky ČS s ekologickými palivami LNG a CNG. Viac na
www.lng.sk
alebo
www.proprietary.sk