Pridať inzerát

HR Researcher s ukrajinským jazykom

PROPLUSCO spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ motivačné a výkonnostné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš nabrať prax a skúsenosti vo svete HR? Ponúkame ti príležitosť pracovať na pozícii HR Researcher. Všetko, čo potrebuješ je komunikatívnosť, ovládanie ukrajinského jazyka na aktívnej úrovni, chuť pracovať a ochotu učiť sa nové veci.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- inzerovanie pracovných ponúk
- vyhľadávanie kandidátov
- screening životopisov
- aktívne kontaktovanie uchádzačov a plánovanie pohovorov
- úzka spolupráca s konzultantmi
- iná administratívna podpora na pobočke

- práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
- personálne know-how
- služobný telefón aj na súkromné účely
- teambuildingy

V prípade ak ťa ponuka zaujala, pošli svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky. PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- zodpovednosť, samostatnosť
- ochota a chuť pracovať s ľuďmi
- predchádzajúca skúsenosť v personalistike výhodou

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme pomoc niekoľkými spôsobmi: Recruitment, Temporary placement, Part time work services, HR rescue services, Mzdový outsourcing, Outsourcing kontroly kvality.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov