Pridať inzerát

Business Analyst

PROPLUSCO spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 900 EUR/ mesiac /Výsledná mzda bude stanovená na základe skúsenosti a seniority vybraného kandidáta/
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-  Zbierať, analyzovať dáta z oblasti logistiky a operatívy.
 -  Byť zdrojom informácií, viesť a koordinovať komunikáciu medzi oddeleniami firmy.
 -  Identifikovať a upozorňovať na možné riziká a hľadať spôsoby, ako im predchádzať.
 -  Poskytovať podporu a konzultácie kolegom.
 -  Pripravovať forecasty, budgety a reporty na základe požiadaviek zákazníka.
 -  Nachádzať možnosti ako vylepšiť zabehnuté procesy a eliminovať nefunkčné procesné prvky.
 -  Kontrola úplnosti, konzistentnosti, zrozumiteľnosti, realizovateľnosti a súladu business požiadaviek.
 -  Podpora finančného manažéra v oblasti reportingu a každodenných úloh.

-  stabilné pracovné miesto v medzinárodnej, modernej firme
 -  pracovná zmluva na dobu neurčitú
 -  motivujúce finančné ohodnotenie
 -  výhodné možnosti stravovania
 -  príspevok na nápojové a stravovacie automaty
 -  možnosť kariérneho rastu
 -  firemné eventy
 -  pracovná doba od 8h - 16h30

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Our client is responsible for the warehouse logistics for some of the biggest online fashion brands.
He is the heartbeat of lifecycle logistics!

You can become part of an exciting project to build up a new greenfield site at our dynamic and continuously changing organization. Get things done and help us start up a new site for a big international B2C fashion client!
It´s all ABOUT YOU!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba / Logistika / Financie

Počet rokov praxe

3

- Analytické a obchodné myslenie (skúsenosť v oblasti výroby/ logistiky výhodou).
 - Znalosť MS Excel a skúsenosti s vizualizáciami dát (Tableau, Power BI ) výhodou.
 - Preukázateľné skúsenosti s prácou s dátami (štruktúrovanými aj neštruktúrovanými).
 - Anglický jazyk na pokročilej úrovni.
 - Finančná gramotnosť.

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme pomoc niekoľkými spôsobmi: Recruitment, Temporary placement, Part time work services, HR rescue services, Mzdový outsourcing, Outsourcing kontroly kvality.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov