Pridať inzerát

Operátor výroby

PROPLUSCO spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 6,7 EUR/hod.+ príplatky
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o pracovnú ponuku v automobilovom priemysle.
- práca vo výrobe,
- pridržiavanie plechov a nakladanie na pás,
- práca sa vykonáva v 10 minútových intervaloch,
- práca nie je fyzicky náročná

Pracovná doba
- nepretržitá dvojzmenná prevádzka (6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00)

- práca v tíme alebo samostatne,
- možnosť prispôsobenia zmien,
- týždenné vyplácanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zameriava na automobilový priemysel a patrí medzi lídrov v oblasti malých vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

spoľahlivosť
zručnosť
ochota pracovať

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme pomoc niekoľkými spôsobmi: Recruitment, Temporary placement, Part time work services, HR rescue services, Mzdový outsourcing, Outsourcing kontroly kvality.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov