Pridať inzerát

Vodič VZV so zabezpečeným ubytovaním a dopravou zadarmo!

PROPLUSCO spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gáň
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 950 EUR/mesiac950€/mesiac brutto (základ 770€ + príplatky a bonusy)
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá manuálna práca v skladových priestoroch s použitím technických zariadení VZV a skenera
- manipulácia s tovarom, výkladka a nákladka
- príjem, evidencia a skladovanie došlých materiálov
- príprava tovaru na expedíciu
- práca na 3 zmeny (ranná 06:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-06:00)

- motivujúce odmeňovanie
bezplatné zaškolenie na prácu s VZV
- nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
- stravné lístky 3,83€ plne hradené zamestnávateľom
- motivačný príspevok 70€/mesiac
- EXTRA príplatok za prácu za nadčas 4 €/hod.
- zabezpečené ubytovanie alebo doprava ZDARMA na trase liniek:

  • Linka SENEC -Boldog-Reca-Veľký Grob-Pusté Úľany-Nový Dvor-Gáň
  • Linka JELKA-Kráľova pri Senci-Jelka-Veľké Úľany-Sládkovičovo-Malá Mača-Veľká Mača-Gáň
  • Linka MOSTOVÁ-Čierny Brod-Košúty-Gáň
  • Linka HORNÝ ČEPEŇ-Stredný Čepeň-Šintava-Sereď-Dolná Streda-Váhovce-Gáň
  • Linka TRSTICE-Kráľov Brod-Dolné Saliby-Horné Saliby-Gáň
  • Linka ŠAĽA-Kráľová nad Váhom-Kajal-Galanta-Nebojsa-Gáň
  • Linka SELICE-Trnovec nad Váhom-Šaľa-Veča-Dlhá nad Váhom-Šoporňa-Pata-Gáň
  • Linka NEDED-Vlčany-Žihárec-Tešedíkovo-Diakovce-Matúškovo-Gáň
  • Informácie o výberovom konaní

    Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

    Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

    Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

    Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

    Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

    Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

    Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú svetovú logistickú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na logistiku a prepravu tovaru.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské bez maturity

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    - spoľahlivosť, zručnosť a samostatnosť
    - vysoká miera zodpovednosti
    - výborné organizačné schopnosti
    - trestná bezúhonnosť
    - skúsenosti s prácou v sklade VÝHODOU
    - ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

    PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
    Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
    Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.
    Viac pracovných pozícií nájdete na www.proplusco.sk/praca

    Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

    Počet zamestnancov

    50-99 zamestnancov

    Adresa spoločnosti

    VBC Štúrova 22
    94901 Nitra