Pridať inzerát

Skladník s VZV - odvoz aj obnovenie preukazu ZADARMO!

PROPLUSCO spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ základ + rôzne príplatky a bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na VZV (preukaz vám ZADARMO obnovíme!)
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- kontrola, vychystávanie a balenie tovaru
- práca so skenerom
- práca na NZV

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800€ základ + rôzne príplatky a bonusy

- obnovíme Vám ZADARMO preukaz na VZV
- stravné lístky v hodnote 3,83€ PLNE HRADENÉ ZAMESTNÁVATEĽOM
- príplatky za nočné zmeny
- okrem bežného príplatku za nadčas aj extra príplatok 4€/hod.
- odvoz do práce ZDARMA zo smerov: Šaľa, Šoporňa - Sereď, Pezinok a Dunajská Streda

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 220 krajinách na celom svete. S celkovým počtom 350 000 zamestnancov poskytuje riešenia pre širokospektrálnu škálu logistických potrieb.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- prax na VZV
- ochota pracovať na zmeny
- platný preukaz VÝHODOU, nie podmienkou

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.
Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava