Pridať inzerát

Čašník - Wellness hotel Chopok ****

PROPERTY HOLDING, a.s.

  • Miesto práce: Wellness Hotel Chopok****, 031 01 Demänovská dolina Jasná, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 380 EUR/mesiacMzda sa skladá z mesačnej mzdy 1 200 EUR a z príplatkov za soboty, nedele a sviatky v zmysle Zákonníka práce. Odmeny 2-krát ročne po letnej a zimnej sezóne. Konečná mzda uchádzača závisí od pracovných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: 01.06.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie a usádzanie hostí, poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov, príprava miešaných nápojov podľa receptúr a ich servírovanie v hotelovej reštaurácii.

Práca v najlepšom štvorhviezdičkovom hoteli na Slovensku, v zohratom a stabilnom kolektíve v príjemnom prostredí Nízkych Tatier. Výhody:
- zamestnanecké stravovanie, pitný režim,
- pracovné oblečenie,
- možnosť využívania hotelových wellness služieb,
- možnosť ubytovania.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované kritériá, prosím zašlite nám Váš životopis spolu so súhlasom na spracovanie Vašich osobných údajov v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, s cieľom osobného pohovoru. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu. Ostatné žiadosti budú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Požadujeme stredoškolské vzdelanie v odbore, ovládanie anglického jazyka, príjemné profesionálne vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilitu. Prax v odbore, someliérsky a barmanský kurz výhodou.

PROPERTY HOLDING, a.s. - sme investično-stavebná spoločnosť zaoberajúca sa realizáciou vlastných investičných projektov, ako aj správou a prevádzkou zrealizovaných nehnuteľností. Zabezpečujeme komplexnú realizáciu investičného zámeru (stavby), prostredníctvom subdodávateľov od projekčnej prípravy cez realizáciu stavby až po kolaudáciu a uvedenie stavebného diela do prevádzky.

Ďalšie aktivity spoločnosti:
Luxusný Wellness Hotel Chopok **** v pohorí Nízke Tatry poskytuje príjemné a kvalitné ubytovanie v Jasnej a svojím dizajnom a vysokým štandardom poskytovaných služieb uspokojí požiadavky tých najnáročnejších klientov, ktorí sa rozhodli navštíviť Nízke Tatry. Wellness Hotel Chopok **** v Jasnej je vyhľadávaný wellness hotel na Slovensku, ktorý si obľúbili rodičia s deťmi ako ideálny rodinný hotel. Široké zázemie poskytuje hotel tiež pre konanie kongresov a firemných akcií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov