Obsluha parkoviska na TPP alebo brigádnik Bratislava, Centrum

ProPark Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,2 EUR/hod.TPP 4,20 € brutto/hodinu + príplatky za so, ne, sv. Brigáda 4,20 € brutto/hodinu + príplatky za so, ne, sv.
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník obsluhy parkoviska je zodpovedný za plynulé fungovanie zvereného úseku parkoviska spoločnosti.
• Usmerňovanie parkujúcich (aj autobusov).
• Komunikáciu so zákazníkmi.
• Udržiavanie čistoty na parkovisku (vrátane občasného trhania buriny a strihania malých kríkov).
• Obsluha automatizovaného parkovacieho systému - je potrebná technická zručnosť na základnej úrovni napr. pre výmenu lístkov v automatickej pokladni a na výjazdovom stojane, nič zložité.
• Nepracuje sa s hotovosťou,
• Práca na zmeny – krátky, dlhý týždeň (práca aj v so, ne, sv).
• Pracovná doba: 7:30 hod. – 17:30 hod.
• Info k brigáde: Brigádne sa pracuje iba v prípade zástupov zamestnancov - t. j. v prípade ich dovolenky, návštevy lekára a pod.

• možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť s ambíciami ďalšieho rastu
• dobrý prístup s MHD

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu ihneď alebo dohodou.

• V prípade záujmu Vás prosíme zaslať životopis na e-mail zamestnanie@propark.sk - je potrebné v maily označiť pracovnú pozíciu o ktorú máte záujem + či sa hlásite na TPP alebo brigádne.
• Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.
• Zaslaním svojich osobných údajov dávate súhlas spoločnosti k spracovaniu svojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujete na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť
• Komunikatívnosť
• Slušné vystupovanie
• Flexibilita
• Chuť pracovať a učiť sa nové veci

Naša spoločnosť zabezpečuje správu a prevádzku parkovísk prostredníctvom najmodernejších automatizovaných technológií. Špecializujeme sa na vytvorenie celého projektu od stavby parkoviska až po spustenie automatickej prevádzky priamo na mieru. Spoločnosť neustále rastie, skvalitňuje svoje služby a udržiava svoje popredné miesto na trhu. Viac informácií o firme nájdete na našej webovej stránke www.propark.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Chorvátska 8
811 08 Bratislava