Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka

ProPark Facility s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavská cesta 6, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 EUR/mesiacide o nástupnú mzdu, po zaučení sa zvyšuje dohodou podľa šikovnosti kanditáda, záučná doba je 3 mesiace. Uvedená mzda bude rozdelená na fixnú (650 €) a variabilnú (260 €) zložku.
  • Termín nástupu: dohodou, ideálne 10. mája, avšak najneskôr 13.mája

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vybavovanie telefonátov a e-mailovej komunikácie,
• uzatváranie zmluvnej agendy s nájomcami (zmluvy máme preddefinovené),
• zakladanie dokumentov,
• zabezpečovanie chodu recepcie a sekretariátu,
• preberanie a spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty a jej evidencia,
• zabezpečovanie nákupov kancelárskych potrieb a reklamných predmetov,
• poskytovanie základných informácii o spoločnosti zákazníkom,
• plnenie administratívnych a ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného (napr. kopírovanie, skenovanie, skartovanie, vybavenie pošty).

• možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť s ambíciami ďalšieho rastu (aj na tejto pozícii je kam rásť),
• zázemie pre osobný rozvoj a sebarealizáciu,
• dobrý prístup na MHD,
• vlastné parkovacie miesto,
• dva dni extra zamestnaneckého voľna navyše,
• firemný notebook a telefón,
• viaczložkové platové ohodnotenie, ktoré reflektuje Vašu prácu.
• pracovná doba od 7:30 do 16:00 hod.

• Z kapacitných dôvodov budú pozvaní na pracovný pohovor iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.
• Zaslaním svojich osobných údajov dávate súhlas spoločnosti k spracovaniu svojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t. j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujete na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikačné schopnosti slovom a písmom, orientácia na zákazníka,
• schopnosť plánovania si práce a pracovného dňa s orientáciou na výsledok,
• schopnosť a chuť učiť sa nové veci,
• anglický jazyk podmienka, chorvátsky a iné jazyky výhodou, (anglický jazyk nie je využívaný na dennej báze)
• ekonomické znalosti a skúsenosti z obchodu výhodou,
• tímovosť, dochvíľnosť.

Naša spoločnosť zabezpečuje správu a prevádzku parkovísk prostredníctvom najmodernejších automatizovaných technológií. Špecializujeme sa na vytvorenie celého projektu od stavby parkoviska až po spustenie automatickej prevádzky priamo na mieru, preto neustále rastieme, skvalitňujeme svoje služby a udržiavame svoje popredné miesto na trhu. Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke www.propark.sk.

Adresa spoločnosti

Chorvátska 8
81108 Bratislava