Pridať inzerát

Asistentka spoločnosti / Administrátorka

Promo Stars s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prestížna obchodná a marketingová spoločnosť so silným zázemím a sídlom v Nitre , príjme do stáleho zamestnania šikovnú administrátorku, asistentku , na zastrešenie a vedenie celého nášho backofficu..

Na starosti bude mať hlavne spracovávanie zmlúv, ktoré produkujú každý deň naši obchodníci, ich následnú evidenciu a prácu v systéme, vytváranie reportov,

príprava materiálov, zazmluvňovanie nových obchodníkov, evidencia faktúr a účtovníctva firmy, telefónna aj emailová komunikácia s našimi obchodnými partnermi, vybavenie pošty a požiadavok riaditeľa…

-Fixný plat 700 € netto

-Vlastné veľké pracovné miesto v čele celej pobočky s kompletným vybavením

-Flexibilná pracovná doba (ak je práca urobená skôr, nemusí sa dodržiavať 8 h denne)

-Príspevky na dovolenku a ročný bonus

-Prestížne návštevy hotelov, výlety s firmou, teambuildingy, reprezentatívne vystupovanie v spoločnosti s najvyšším vedením firmy

-Možnosť firemného vzdelávania

-Možnosť kariérneho rastu do budúcna, zvýšenia kompetencií pri riadení ďalších asistentiek a zvýšenia platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

-Skúsenosti v administratíve, práca s počítačom, prstoklad podmienka !

-Reprezentatívne vystupovanie a image

-Word, Excel, rýchle písanie

-Základná znalosti účtovníctva (fakturácia, DPH, výdaje / príjmy)

-Orientácia na internete a v registroch

-Komunikačné zručnosti

-Zodpovednosť, poriadkumilovnosť a pedantný prístup k práci

V oblasti priameho marketingu pôsobíme vyše 15 rokov a patríme k špičke na stredoeurópskom trhu. Naša obchodná platforma, založená na báze amerických firiem, dokáže zabezpečiť prísun desiatok tisíc nových zákazníkov ročne s vysokou efektivitou a s minimálnym úsilím nášho obchodného partnera.Využívame najmodernejšie predajné techniky z oborov Performance tunig, Sales hypnóza, Headhunting, NLP, Cialdiniho princípy podvedomého vplyvu atď...
Systém, vzdelávanie a prostredie sú naše najsilnejšie piliere.
Špičkové výsledky dosahujeme uvedomením intuitívnych kvalít našich manažérov a predajcov v kombinácii s využitím svojho jedinečného spôsobu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov