Pridať inzerát

Realitný maklér.

PROMINENT REAL, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiacNástupný plat od 1 100,- € a viac. (Fix bude upravený podľa odskúšaných schopností ) + motivujúce odmeny a podiel na úspešne zrealizovaných obchodoch, ktorý sa môže vyšplhať až do výšky 2 800 EUR/mesiac a viac.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracuje a asistuje vedúcemu predajného tímu
- realizuje obchodné prípady pod vedením, potom samostatne
- vypracováva obchodné ponuky pre klientov
- samostatne vedie obchodné rokovania
- vedie mailovú a telefonickú komunikáciu s obchodnými partnermi
- podľa vopred stanovených pravidiel dokončuje jemu pridelené obchodné prípady

Po zaučení a získaní potrebných skúseností veľká miera samostatnosti a sebarealizácie
• Podpora tímu s dobrými medziľudskými vzťahmi
• Práca v stabilnej, ale dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• Možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rozvoja
• V prípade preukázania veľmi dobrých výsledkov a spoľahlivosti možnosť kariérneho rastu, istá budúcnosť a kompetencie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, reality.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ak ste osobou, ktorá má obchodného ducha na predaj, máte prax s vedením obchodných rokovaní, baví Vás práca v tíme, aktívne komunikujete s ľuďmi a ste zvyknutý tvrdo pracovať, potom nás kontaktujte, lebo pravdepodobne budeme vedieť splniť väčšinu Vašich požiadaviek. Chceme Vám oznámiť, že nami ponúkaná práca je dosť náročná a zvládnu ju iba tí najlepší, hoci na prvý pohľad sa Vám to nemusí tak zdať.
Práca obchodníka je niekedy náročná, preto sa na túto prácu hodí taký kandidát, ktorého baví práca s ľuďmi, je komunikatívny, vie kontrolovať ľudí, má rád systém a poriadok.
Pozícia vyžaduje človeka, ktorý je ochotný a schopný prevziať zodpovednosť za obchodný prípad a dotiahnuť ho do konca. Táto práca nie je monotónna, ani rutinná. Každý deň je úplne iný.
Veľmi dobré výsledky v tejto oblasti Vám zabezpečia nielen odborný rast a istú budúcnosť, ale aj kariérny rozvoj a dobrý zárobok. Za predpokladu, že sa vám bude na pozícii dobre dariť existuje potenciál postupne prevziať zodpovednosť za vyššie posty v spoločnosti. Dôležité sú výsledky.
Ste schopný do vecí vnášať poriadok a systém? Baví vás práca obchodníka a chceli by ste sa v tejto oblasti neustále rozvíjať? Viete byť pre zamestnávateľa oporou a zvládať aj občasný nápor práce? Potom je to výzva práve pre vás.

Realitná kancelária PROMINENT REAL je na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov.

Či chcete predať, kúpiť, dať do prenájmu alebo si prenajať nehnuteľnosť kontaktujte nás a zistite prečo sa tisícky ľudí obracajú na PROMINENT REAL so žiadosťou o pomoc.

Ponúkame ochotu, osobné, priateľské a spoľahlivé služby, ktoré nás dostali na popredné miesta na trhu s nehnuteľnosťami.

Sme tu pre Vás.

Adresa spoločnosti

Svätovojtešská 19
831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto