Pridať inzerát

Projektant elektroinštalácií

PROMA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacmzda na základe dohody v závislosti od individuálnych skúseností a schopností uchádzača uchádzači s autorizáciou- mzda dohodou odmeny + prémie za úspešne dokončený projekt
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu nových kolegov - projektantov silnoprúdových a slaboprúdových inštalácií pre priemyselné stavby, ale aj stavby občianskej vybavenosti.

- Spracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie
- Komunikácia s klientmi, riešenie požiadaviek zákazníka
- S ohľadom na skúsenosti, zodpovednosť za kontrolu, správnosť a efektívnosť navrhnutých riešení
- Znalosť aspoň jedného BIM softvéru výhodou

- práca v BIM
- digitálne prostredie prípravy projektov a riadenia realizácie stavieb
- školenia v oblasti BIM a inovácií
- práca v mladom kolektíve
- kvalitné pracovné prostredie
- možnosť kariérneho a odborného rastu
- pružný pracovný čas
- občasný home office

Skúsenosti v odbore sú vítané. Potrebná je schopnosť vysokého pracovného nasadenia, precíznosť, flexibilita, záujem o dlhodobú spoluprácu, lojalita, ochota učiť sa a odborne rásť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Autodesk Revit - Mierne pokročilý
Autodesk AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Stavebníctvo je odbor špecifický vzhľadom na to, že stavba je vždy originál, realizujú sa na rozných miestach, a typy stavieb majú často veľmi odlišné požiadavky na návrh. Preto sa od projektantov v stavebníctve vyžaduje vysoké pracovné nasadenie s požiadavkou na riešenie častých zmien, odolnosť voči stresu z krátkych termínov , flexibilita a samostatnosť pri riešení úloh, zadania a ich zmien, organizačné schopnosti s orientáciou na výsledok, pozitívna komunikácia spojená so sebadisciplínou, sebaovládaním a seba organizáciou v prospech tímu, ochota vzdelávať sa, viacročné skúsenosti v projekcii výhodou, autorizačné osvedčenie výhodou, znalosť aspoň 1 svetového jazyka výhodou.
V našej spoločnosti, každý kto spĺňa väčšinu z uvedených vlastnosti má stabilnú prácu, stabilný príjem a je preferovaný v odmeňovaní a benefitoch.

Spoločnosť poskytujúca komplexné služby v stavebníctve od investičnej prípravy stavieb, spracovania architektonickej štúdie a projektovej dokumentácie až po manažment a realizáciu stavby.
Člen skupiny PROMA Group

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Majerská
Tel.: +421917463595
E-mail: poslať životopis