Pridať inzerát

Pracovník na údržbe foriem

PROKEŠ & Co.SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Oravská Jasenica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,50 €/ hod.+ ďalšie príplatky nad rámec zákona
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na údržbe foriem:
- zabezpečuje kvalitnú inštaláciu a zriadenie výrobných nástrojov do výroby podľa denného plánu výroby (napr.: zriadenie formy na stroj)
- zodpovedá za starostlivosť o výrobné nástroje (formy, prípravky)
- zodpovedá za evidenciu prevádzkovej dokumentácie nástrojov
- zodpovedá za kvalitné a včasné vyčistenie nástrojov
- denne podáva nadriadenému správy o stave výrobných nástrojov
- predkladá návrh na riešenia opráv jednotlivých nástrojov svojmu nadriadenému
- je povinný vykonávať plánovanú údržbu nástrojov

- po zapracovaní možnosť rastu mzdy
- príplatky za poobednú zmenu 1 €/hod, nočná zmena 2 €/hod
- práca na pracovnú zmluvu
- trvalé zamestnanie
- pracovné oblečenie - starostlivosť o oblečenie (pranie, žehlenie) zaisťuje firma
- ovocie a sóda bar zdarma
- darčekové poukazy na Vianoce a narodeniny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pracovníkov, ktorí majú ochotu a chuť pracovať. Skúsenosti v odbore sú len výhodou, ale nových kolegov zaškolíme a zaučíme. Ide o prácu v 3- zmennej prevádzke, teda aj nočná práca.

Spoločnosť sa zaoberá lisovaním precíznych gumových výrobkov z technickej gumy (brzdové membrány, priechodky na káble, silentbloky, dorazy, tesnenia, membrány, atď). Dodávame prevažne pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Oravská Jasenica 606
02964 Oravská Jasenica

Kontakt